środa, 22 grudnia 2010

Hurghada

Hurghada

Autorem artykułu jest Szymon Machniewski


Egipt to najbardziej popularny kierunek turystyczny pośród wszystkich krajów świata. Odwiedzany jest każdego roku przez blisko 600 tysięcy Polaków oraz kilkadziesiąt milionów ludzi z innych nacji.. Wielu, jako kurort na miejsce wypoczynku wybiera miejscowość Hurghada. Dlaczego?

Hurghada to miejscowość, która jeszcze kilkadziesiąt lat temu, nim turystyka była tak bardzo popularna, stanowiła jedynie port rybacki, w którym ludzie żyli tak samo biednie, jak miało to miejsce w całym Egipcie. Sytuacja diametralnie uległa zmianie, w momencie, gdy rozpoczęło się wielkie promowania turystyki w Egipcie.

Rząd zainwestował miliony w promowanie swoich kurortów  w stajach telewizyjnych całego świata, co z resztą przyniosło oczekiwane efekty. Obecnie Hurghada oraz inne miejscowość turystyczne Egiptu, są najczęściej odwiedzanymi kurortami na całym świecie. Hurghada zarabia na turystach miliony, a dla wszystkich mieszkańców turyści są podstawowym sposobem na zarabianie pieniędzy. Dzięki temu, że miasto zadbało o intensywny rozwój, znaleźli się również sponsorzy zainteresowani poważnie stworzeniem tutaj warunków nawet dla bardzo wymagających. Hurghada stała się spełnieniem turystycznych marzeń ludzi z  całego świata.

Obecnie Hurghada to ponad 300 nowoczesnych hoteli, z których blisko 30% jest w stanie przyjąć równocześnie ponad 500 gości. Lotnisko w mieście przyjmuje rocznie ponad 11 milionów osób, z czego większość to oczywiście turyści, przybywający tutaj na tydzień bądź dwa. Hurghada to również ulubiona miejscowość turystyczna Polaków. Wybieramy ją mając na uwadze atrakcyjne ceny, ale również doskonałe warunki. Hotele, które posiadają pięć gwiazdek są naprawdę przystępne cenowo, a dodatkowo przygotowano je tak, by zaspokoić oczekiwania turystów z całego świata. Zarówno tych bogatych, jak również tych, którzy na swoje wakacje pieniądze zbierają przez cały rok. Jeśli szukacie idealnego miejsca na wakacje w Egipcie, to Hurghada będzie najlepszym wyborem!
---

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Wyświetl większą mapę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz