wtorek, 4 lutego 2014

Wczasy na Karaibach – Portoryko

Wczasy na Karaibach – Portoryko
Portoryko jest najmniejszą z wysp archipelagu Wielkich Antyli. Do tego obszaru należy miedzy innymi Jamajka czy Haiti.
Wyspa należy do jednej z bogatszych. Przede wszystkim turystów przyciągają tu przepiękne plaże a także czysta, przejrzysta woda.
W związku z licznymi napływami kolonii można podziwiać tu bogatą i różnorodną architekturę. Przede wszystkim zaprasza się tu fanów sportów wodnych a także wielbicieli golfa czy tenisa.
Kuchnia w Portoryka jest także połączona z tradycjami kilku kultur. Przede wszystkim są to wpływy hiszpańskie, ale widać tu także mnóstwo akcentów amerykańskich. To czego można się spodziewać po wczasach w Portoryko to przede wszystkim dobrej zabawy.
Dyskoteki organizowane są na plażach, hotelach a także w wielu klubach i restauracjach. Większość hoteli zlokalizowana jest przy głównej plaży: Isla Verde.
Portoryko jest miejscem o barwnej tradycji i historii. Ponadto pod względem gospodarczym znacznie wyprzedza inne kraje na Karaibach. Niezapomniane wrażenia szczególnie dla Europejczyków z takiej wyprawy to przede wszystkim niezwykły klimat puszczy a także możliwość podziwiania niezwykłej fauny i flory.

Loty do Portoryko. Bilety lotnicze do Portoryko kupimy u niemieckiego przewoźnika Condor. Lot rozpoczniemy w Gdańsku lub we Wrocławiu. Pasażerowie będą musieli się przesiąść w porcie lotniczym we Frankfurcie.
Do Frankfurtu tanie bilety lotnicze oferuje Lot. Można także skorzystać z innych, tanich linii lotniczych.
Łączna cena to około 1776 złotych. Oferta obejmuje loty na majówkę, dlatego warto pomyśleć o powitaniu wiosny w tak przepięknym klimacie Karaibów. Niemieckie linie lotnicze oferują połączenia z wieloma kurortami. Istnieją od 1955 roku a ich główną baza jest port lotniczym nad Menem.

Condor oferuje także wiele rejsów międzykontynentalnych między innymi na Dominikanę.
Condor to pierwszy przewoźnik, który zasilił swoją flotę samolotem Boeinga 747.
Obecnie Condor lata z dziewięciu niemieckich lotnisk. Od czterech lat podróżujący mogą skorzystać z klasy Premium Economy, która oferuje jeszcze większy standard usług i komfort podróży. Pasażerowie, korzystający z tej klasy mają oddzielne odprawy a także mogą korzystać darmowo z bardzo bogatego menu na pokładzie samolotów, w tym z alkoholi. Siatka połączeń linii lotniczej Condor dotychczas obejmuje około 70 kierunków.

Artykuł z serwisu Airstar.pl Promocja strony
Autor: TwojStyl

Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodaj artykuł na Airstar.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz