Nieprzyjemne wpadki linii lotniczych

Autorem artykułu jest Bilety Lotnicze


Latanie stało się ostatnio bardzo alternatywną formą transportu lądowego. Hity cenowe biletów lotniczych pozwalają w niskich kosztach dolecieć na wczasy.
Utrata bagażuStąd w okresie wakacyjnym terminale lotnisk są wypełnione po brzegi, a strony internetowe linii lotniczych odczuwają prawdziwe oblężenie. Niestety tłumy turystów często wpływają na brak organizacji i zamieszanie na lotniskach. W takich warunkach nietrudno o zagubienie bagaży.

Statystycznie praktycznie we wszystkich liniach zdarzały się przypadki utraty walizek. Nawet liniom o wysokiej jakości i renomie nie udawało się zawsze zapanować nad porządkiem.

Według statystyk z 2008-2009 roku najwięcej bagaży utraciła linia lotnicza bmi. Na drugim miejscu znalazła się linia British Airways. Kolejno jest to Tap - Portugal, KLM, Air France, Alitalia, Iberia, Lufthansa, Finnair, Austrian Airlines.
Jak pokazują statystki nie tylko tanie linie lotnicze gubią bagaże, ale nawet największym orłom podniebnego nieba zdarzają się takie przypadki. W razie utraty bagażu można liczyć na uczciwą rekompensatę ze strony linii lotniczych, choć nigdy nie pozostawia to przyjemnego wrażenia po firmie.

Aby uczcić pasażerów 23 lotniska w Europie zorganizowały 7 lipca Dzień Pasażera. Między innymi na Malcie, Cyprze, w Hiszpanii, Norwegii, we Włoszech i na Litwie. W Polsce dwa lotniska postanowiły dołączyć się do akcji: Okęcie i krakowskie Balice. Na lotniskach pasażerowie mogli otrzymać odwiedzi na wiele pytań. Między innymi na temat kontaktu z różnego rodzaju przewoźnikami, a także wiele ciekawych informacji na temat lotów i podróżowania. W ten sposób linie lotnicze uczciły pasażerów, a tym samym zachęciły do korzystania z ich usług.
---
tanie linie lotnicze

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Co warto zobaczyć w Paryżu ?

Kornwalia - niezwykły zakątek Europy

Hawaje - Honolulu