Nocleg w Warszawie – wybór hoteli

Autorem artykułu jest Bilety Lotnicze


Warszawa jako stolica kraju charakteryzuje się z pewnością dość dużymi cenami zarówno w restauracjach, sklepach jak i hotelach. Na obrzeżach miasta można znaleźć także tanie noclegi w schroniskach czy hostelach, jednak wiąże się to z utrudnioną komunikacją i  mieszkaniem poza centrum życia stolicy.

WarszawaW samym centrum a także blisko portów lotniczych ceny hoteli są dość duże ale standard zachwyci nawet najbardziej wymagających turystów.

W samym centrum Warszawy zlokalizowany jest hotel Viktoria. W swoim budynku mieści ponad trzysta pokoi a także 11 apartamentów. W hotelu można także skorzystać z pokoi typu Sofitel, które odznaczają się wyższym standardem technologicznym.

Do najpopularniejszych hoteli należy Hotel Mariot, który na 20 piętrach ma zlokalizowane pokoje i apartamentowce. Wybór pomieszczeń w tym hotelu jest ogromny. Można znaleźć tu pokoje typu bussines a także piętro executive i pokoje dla palących i niepalących. W hotelu można skorzystać z licznych usług dodatkowych jak Internet, sejf, bar czy dodatkowa klimatyzacja.

W hotelu Aramis również można spędzić niesamowitą noc i dobrze wypocząć. Zlokalizowany jest miedzy Belwederem a Pałacem w Wilanowie. Parking znajdujący się obok budynku jest w stanie pomieścić około stu samochodów. Każdy pokój w hotelu posiada łazienkę z pełnym wyposażeniem. W każdym z pokoi można skorzystać z Internetu. Hotel jest przyjazny zwierzętom, gdyż goście mogą przebywać w nim ze swoimi pupilami za drobna opłatą.
WarszawaW hotelu Montermarco na gości czeka 22 pokoje. Sam hotel leży 10 minut od centrum Warszawy i 15 minut od lotniska im. Fryderyka Chopina. Pokoje przystosowane są także dla osób niepełnosprawnych a także rodzin z dziećmi. W każdym pomieszczeniu możemy skorzystać z bezprzewodowego Internetu, czy telewizji satelitarnej.
Jeśli chodzi o hotele w Warszawie z pewnością każdy z nich zapewni nam wysoką jakość usług, bezpieczeństwo i komfort. Zmęczeni zwiedzaniem zabytków i korzystaniem z atrakcji turystycznych stolicy spokojnie odpoczniemy w którymkolwiek z hoteli, których standardy są godne najważniejszego miasta w kraju.

---
Hotele w Warszawie

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Co warto zobaczyć w Paryżu ?

Kornwalia - niezwykły zakątek Europy

Hawaje - Honolulu